Colin McRae DiRT 2

PC-версія Colin McRae DiRT 2 злегка затрималася в порівнянні з консольними (які вийшли ще в вересні) — розробники пояснювали це бажанням додати в неї підтримку новітнього DirectX 11. Хоча навіть в стандартному DX9-варіанті гра виглядає просто приголомшливо, а найголовніше — відмінно оптимізована і при схожій з консолями графіку скоєно не гальмує. Втім, власники новітніх відеокарт з серій ATI Radeon HD 5800 і NVIDIA GT300 зможуть порадіти також поліпшеною анімації натовпу і розвіваються прапорів (на які під час їзди все одно дивитися зовсім ніколи), злегка поліпшеному висвітлення, а також (увага!) Більш реалістичного поведінки води в калюжах. Чи не найвагоміший аргумент на користь покупки нової відеокарти, але інші ігри з підтримкою DX11 (а їх, крім DiRT 2, поки тільки дві — «STALKER: Заклик Прип'яті» і BattleForge) не вміють і цього.

* * *

DiRT 2 не стати епохальної гонкою — вона буквально розчавлює вас своїм лоском в перші кілька годин, але так само стрімко набридає потім. Причина цього не тільки в малій кількості і загальної одноманітності трас — вона в самій концепції DiRT 2. Ця гра просто не розрахована на те, щоб вчити когось правильному проходженню поворотів, затягувати складними спецділянками і гіпнотизувати безмежними можливостями ралійного водіння. Разом із загибеллю самого Коліна Макрея помер і дух великої серії. Тепер це всього лише яскрава, свіжа, але одноразова автомобільна жуйка. Але зізнайтеся: ви ж і самі не проти час від часу розім'яти щелепи?


Реіграбельностьтак

Класний сюжетнемає

Оригінальністьнемає

Легко освоїтитак

Виправданість очікувань: 90%

Геймплей: 8

Графіка: 9

Звук і музика: 8

Інтерфейс і управління: 8

Дочекалися? Видовищна гонка, присвячена ралі-кросів, яка, однак, приїдається швидше, ніж хотілося б, — зайняти порожній трон Коліна Макрея поки нікому.

Рейтинг «Манії»: 8,0

«Дуже добре»