Forgotten Realms: Demon Stone

Патрік Стюарт

    Голлівудські голосові зв'язки
Не останню роль у перетворенні Demon Stone з другосортною дрібнички в цілком собі життєздатний продукт грають голлівудські актори, зайняті на озвучці. Так, вибачте, Слад Лорд Йгорл (Slaad Lord Ygorl, ось вам хрест) говорить голосом Майкла Кларка Дугласа -двухметрового негра, якого ви можете пам'ятати по "Армагеддону", "Зеленій милі" і "Дев'яти ярдам". А за, прости господи, Кельбана "Чорний посох" Арунсуна (Khelban "Blackstaff" Arunsun) надриває голосові зв'язки сам Патрік Стюарт, він же — капітан Жан-Люк Пікар з "Зоряного шляху" і Професор з "Людей ікс".
Серед інших акторів у титрах також був помічений пещений нами Джон Ді Маджіо, відповідальний за голос Бендера в незрівнянної "Футурамі".


* * *
Незважаючи на поблажливий тон, яким ми тут тлумачимо про Demon Stone, гра вийшла напрочуд складна. Тупа, як пробка, але стрімка і жорстока. Неприваблива, але цікава і грамотно зрежисована. Нарешті, коротка, але досить різноманітна: локації миготять перед очима c похвальною частотою. Ось ви керуєте гігантським лицарем-роботом, розкидаючи орків мізинцем лівої ноги. А ось — рятуєте біжать, як кролики, жителів ельфійської села. А ось — дивіться фінальні титри.
У всьому цьому бентежать два моменти. По-перше, миритися з некрасивою картинкою заради другосортного сюжету і можливості по-швидкому нашаткувати кілька великих оптових партій орків стане далеко не кожен. І ми готові це зрозуміти. По-друге, безсоромність, з якої співробітники Stormfront продають нам з вами свою власну гру дворічної давності, забезпечивши її мінімальними нововведеннями, вражає. Але якщо абстрагуватися від графіки і закрити очі на хамство американських розробників, то можна з подивом виявити, що перед нами — цілком собі якісний екшен далеко не останнього штибу. Тим більше — не про "Володаря кілець", за що йому окремі півбала зверху.Реіграбельность — немає
Класний сюжет — немає
Оригінальність — немає
Легко освоїти — так

Виправданість очікувань: 70%

Геймплей: 7.0
Графіка: 5.0
Звук і музика: 8.0
Інтерфейс і управління: 7.0

Дочекалися? Одноклітинний симулятор філігранної нарізки орків і гоблінів, виліплений на дворічної давності движку. Ви будете сміятися, але грати можна і навіть десь потрібно.

Рейтинг "Манії": 7 .0