Як познайомитися з дівчиною-геймером? Частина 1

майбутню «Трибуну» пов'язана з цієї досить актуальної темою.

Невже знайти дівчину-геймера в сучасному світі настільки складно?

Ми вирішили розібратися в проблемі, звернувшись за допомогою до представниць прекрасної статі. Хто, як не вони, знає відповідь на головне питання життя, всесвіту і всього такого. Кумедні історії, поради та коментарі від дам, що не уявляють собі життя без ігор, — далі за текстом!

Поліна Малахова, душа будь-якої компанії

Как познакомиться с девушкой-геймером? Часть 1

«Мені гри подобаються давно. Раніше я сиділа на всіляких ігрових форумах і в ігрових паблік, де були відкриті коментарі. Зараз, напевно, можна просто стежити за чатами на тих же ігрових Стрім — там теж трапляються дівчинки, яким подобаються ігри.

Крім того, в середовищі косплеєрів чимало дівчат, які захоплюються відеоіграми. А ще можна познайомитися на роботі. Я з багатьма колегами і друзями так і познайомилася ».

Ірма Корнілова, програміст на Ruby on Rails

Как познакомиться с девушкой-геймером? Часть 1

«Як знайти дівчину, яка любить відеоігри? Вона сама вас знайде (тут повинен бути злісний сміх)! Ну а якщо серйозно, то рибалка рибалку, як то кажуть. Не бачу причин усвідомлено шукати таку дівчину. Їй зовсім не обов'язково бути геймером до мозку кісток. Поки вона сама не пограє у що-небудь, не має сенсу вірити в те, що вона говорить з приводу ігор. Навіть якщо вона заявить, що ви витрачаєте на ігри більше часу, ніж на неї, — не зважайте на це уваги! Якщо ви навчите свою дівчину грати (а це реально), вона піде в це з головою і ще поб'є рекорд за проведеними в грі годинах. І бажано, щоб в такі моменти ви були поруч і допомагали їй порадами.

Зі мною ж можна легко познайомитися на будь-яких тематичних заходах на кшталт ігрових конференцій або Хакатона (форум розробників). А якщо це знайомство з метою обговорити робочі питання, то запросто можна «стукати» в Facebook. У мене багато друзів і хороших знайомих в ігровій індустрії. Але так вийшло точно не тому, що я цілодобово грала в онлайнові ігри. Це явно не про мене ».

Как познакомиться с девушкой-геймером? Часть 1

Катерина Кнехт, косплеєр

Как познакомиться с девушкой-геймером? Часть 1

«Багато хто вважає, що дуже мало дівчат грає в ігри, але це не так — їх дуже багато! Таких дівчат можна знайти в онлайнових іграх, в середовищі косплеєрів, в тематичних групах і паблік в соціальних мережах, на тематичних виставках і фестивалях.

У мене самої є досвід таких знайомств. Нових знайомих, частина яких стає моїми близькими друзями, стає все більше, головне — не соромитися. До слова, я прихильниця «Відьмака», тому побачитися зі мною можна ще і на всіляких заходах, присвячених цій фентезійної всесвіту ».

Как познакомиться с девушкой-геймером? Часть 1

Денис Князев

Штатний серцеїд Игромании

«Для початку потрібно звикнутися з думкою, що дівчат-геймерів, за їхніми власними визнаннями, дуже багато. Потрібно лише знати, де шукати. Захоплюєтеся онлайновими іграми? Розпитайте серед членів своєї гільдії! Буваєте на ігрових фестивалях і виставках? Зав'язуйте знайомства там — дівчата, як вони самі стверджують, що не проти дружнього спілкування », — зазначив наш редакційний експерт і жіночий серцеїд Денис Князев.

Яна Додо, комсомолка, спортсменка і просто красуня

Как познакомиться с девушкой-геймером? Часть 1

«Як на мене, познайомитися з дівчиною-геймером дуже просто. Насамперед запитаєте у вже наявних подруг, чи люблять вони грати. Впевнена, про багатьох ви просто не здогадуєтеся — тому що ніколи не питали. Ще допоможе інтернет. Зараз за профілем в соціальній мережі легко визначити, на які теми можна поспілкуватися. Написали, перекинулися парою фраз і домовляйтеся про прогулянці. Готово, ви прекрасні!

І взагалі багато, як мені здається, упустили шанс познайомитися, коли почалася вся ця «покеманія». Я з купою народу на вулиці перезнайомилися, від дітей до дорослих. Я навіть роботу знайшла завдяки Pokemon Go, познайомившись з майбутнім начальником під час гри!

А ось для романтичних відносин зі мною познайомитися вже не вийде — один геймер мене вже знайшов. Але для приятельських посиденьок і обговорень улюблених ігор можна! ».

Как познакомиться с девушкой-геймером? Часть 1

Ann Winter, косплеєр

Как познакомиться с девушкой-геймером? Часть 1

«Я думаю, це виходить само. А якщо цілеспрямовано шукати, можна спробувати познайомитися на фестивалях або в мережі. Але багато з побоюванням ставляться до таких знайомствам. Особисто я не люблю знайомства по інтернету. Мене насторожують люди, які ні з того ні з сього починають писати фрази на кшталт «ти класна» і далі за списком. Це, звичайно, дуже приємно, але іноді переходить усі межі. Так що головне — не переборщити.

Ще можна познайомитися з дівчиною-геймером на різних гик-конвентах. Я, наприклад, завжди рада поспілкуватися з людьми на таких заходах. Хоча іноді це буває вкрай важко, особливо під кінець фестивалю, — дуже втомлюєшся.

Для прикладу: зі своїм хорошим другом я як раз познайомилася на тлі захоплення однією грою. Він просто підійшов і запитав, чи граю я. У нас зав'язалася розмова, ми почали спілкуватися, грати разом. Ми дружимо років шість вже. Зараз, правда, живемо в різних містах, так що віртуальна реальність ідеально допомагає подолати відстань ».

Как познакомиться с девушкой-геймером? Часть 1

Денис Князев

Штатний серцеїд Игромании

«Одне з найважливіших правил: не потрібно будувати з себе альфа-самця при знайомстві з дівчиною-геймером, та й взагалі при знайомстві з будь-панянкою. Краще вести себе природно і постаратися знайти загальні теми для розмови — гри, книги, фільми, «настолки», все що завгодно ».

Світлана Неліпа, постійний автор «Игромании» і муза редакції

Как познакомиться с девушкой-геймером? Часть 1

«Колись давно дівчат, які захоплюються іграми, було дуже мало. Кожна з них сприймалася як сенсація і миттєво отримувала вагон уваги і контейнер подарунків. На жаль (для дівчат) або на щастя (для всіх інших), ці часи давно минули, і складність нині може уявити як раз протилежне діяння: як не зустріти дівчину.

Місця для пошуку дівчат-геймерів цілком очевидні: це онлайнові ігри. В ідеалі — оснащені голосовим чатом, щоб не ламати голову над тим, хто з цих чарівних ельфіек в реальному житті носить густу бороду. Той, хто провів в MMORPG достатньо часу, може розповісти багато історій про те, як прямо під час рейдів і забігів по підземеллях зароджувалися романи, укладалися шлюби і навіть заводилися діти. Наш основний «танк» закохався в слабеньку магічку, що живе в сусідньому місті, і припинив ходити в рейди, оскільки весь вільний час проводив у дорозі. Лідер гільдії почав зустрічатися з дівчиною, яка складається в тій же гільдії, і зробив панночку своїм повноправним заступником … хоча там все не дуже добре закінчилося, забудемо.

Не любите онлайнові ігри? Є багато інших околоігрових місць: форуми, ігрові виставки, групи у «ВКонтакте». Уявіть, що ви просто хочете поговорити про майбутнє шедеврі Кодзіма або знайти компанію для упіймання рідкісного покемона. Шукайте хлопця, який захоплюється іграми! І будьте впевнені: хто-небудь з них обов'язково виявиться дівчиною ».

Денис Князев

Штатний серцеїд Игромании

«Років десять тому в онлайнових іграх спостерігалася протилежна ситуація: дорослі мужики вдавали милими ельфійками, щоб втертися в довіру. З тих пір дівчат серед гравців стало незрівнянно більше ».

Sallozare, косплеєр

Как познакомиться с девушкой-геймером? Часть 1

«Зараз кожна друга дівчина любить відеоігри, на мій погляд. А якщо не любить грати, то знайома з темою і хоч скільки-небудь розбирається в ній. Серед знайомих немає жодної дівчини, яка любила б цю тусовку? Тоді варто походити на всілякі заходи на кшталт тих же фестивалів. Тільки бути надмірно нав'язливим не варто.

Левова частка моїх друзів — люди, з якими я познайомилася на тематичних заходах або в ігрових групах в соціальних мережах. Що стосується знайомства з супутником життя, то я вважаю за краще гравців … в баскетбол ».

Олена Андронова, косплеєр, стример, початківець ігровий журналіст

Как познакомиться с девушкой-геймером? Часть 1

«Насправді дівчата, які люблять гри, бувають там же, де і хлопці, які захоплюються іграми: на чемпіонатах, фестивалях і так далі. Я майже завжди раджу заглянути в антікафе, там невимушена обстановка, можна легко познайомитися, пограти разом.

Ще можна познайомитися в самих іграх. Правда, думаю, якщо в Dota 2 ви почуєте в чаті жіночий голос, то будете далеко не самотні в своєму прагненні домогтися уваги дівчини.

Я ж дуже часто знайомлюся з людьми на фестивалях або спілкуюся з глядачами свого каналу під час стрімів. Коли заходить мова про мою улюблену гру, я сама проявляю інтерес і починаю спілкування. Але знайомства, що приводить до романтичного продовження, у мене не було. Зате саме завдяки іграм я знайшла багато друзів і близьких за духом людей ».

Как познакомиться с девушкой-геймером? Часть 1

Денис Князев

Штатний серцеїд Игромании

«Щоб зацікавити дівчину, що захоплюється іграми, мало самому бути геймером. Потрібно вміти підтримати розмову на будь-яку тему, будь то кіно, книжкові новинки або музика. Зрозуміло, знати напам'ять всі пісні з попереднього альбому Джастіна Бібера зовсім не обов'язково, але прагнути до пізнання нового не завадить ».

Анастасія Кузнєцова, косплеєр, член 501-го Легіону і Легіону Повстанців

Как познакомиться с девушкой-геймером? Часть 1

«Познайомитися з дівчиною-геймером можна на фестивалях, форумах або в ігрових групах в соціальних мережах. А ще можна придивитися до вже знайомим дівчатам — не про кожну адже відразу скажеш, що їй подобається.

При цьому написати і «запитати про справи» мало, як мені здається. Потрібно дати більше інформації про себе, щоб зав'язалася бесіда. Ще, до речі, з дівчиною, що захоплюється відеоіграми, можна познайомитися через спільних друзів — розпитайте! »

Аня Ерлстрейм, косплеєр

Как познакомиться с девушкой-геймером? Часть 1

«Як не дивно, познайомитися з дівчиною можна в грі. У багатьох іграх є мережевий чат або щось подібне, так що все в ваших руках! І, звичайно, знайомства легко зав'язуються на заходах, присвячених іграм, на чемпіонатах, зустрічах із шанувальниками і тематичних виставках.

Все моє життя пов'язане з іграми. Завдяки Ragnarök Online я знайшла божевільна кількість друзів і свого чоловіка, а також двічі виїжджала жити в іншу країну. Грайте в ігри і знаходите свої половинки! »

Как познакомиться с девушкой-геймером? Часть 1

* * *

Загалом, познайомитися з дівчиною, яка захоплюється відеоіграми, не так складно, як здається. Потрібно лише бути трішки сміливіше і впевненіше, і все вийде! До слова, зовсім скоро в Москві пройдуть «Ігромір 2016» і Comic Con Russia 2016 — відмінний привід завести нові знайомства і знайти дівчат, які розділять з вами захоплення іграми. Будьте ж мужиками, мужики!