Коди по "Dragon Age: Origins"

Для початку створіть на робочому столі ярлик для файлу daorigins.exe, який знаходиться в папці Dragon Agebin_ship. Потім додайте до ярлику параметр -enabledeveloperconsole. Робиться це так: клікаєте правою кнопкою по ярлику, вибираєте пункт Властивості і в графі Об'єкт дописуєте цей параметр через пробіл після лапок. Вся рядок буде виглядати приблизно так: «D: GamesDragon Agebin_shipdaorigins.exe» -enabledeveloperconsole.

Потім в папці ДокументиBioWareDragon AgeSettings знайдіть файл keybindings.ini, відкрийте його «Блокнотом» і відшукайте рядок OpenConsole_0 = Keyboard :: Button_х. Змініть х на будь-яку кнопку, на яку в грі не призначено ніяких інших дій. Зберігайте файл, запускайте Dragon Age і тисніть на тільки що призначену кнопку. Якщо все зроблено правильно, на екрані тимчасово пропишеться консоль. У неї і треба вводити нижченаведені команди. Тільки врахуйте, що на деяких дозволах консоль не буде видно. Щоб переконатися, що вона є, наберіть будь-який код і подивіться, чи буде ефект.

runscript addxp х — дає х очок досвіду

runscript zz_money х — дає х міді (1000 міді = 1 срібло)

runscript pc_immortal — безсмертя (тільки для головного героя)

runscript zz_addparty х — запрошує в партію зазначеного персонажа. Замість х використовуйте наступні цифри (в дужках вказано ім'я героя): 1 (Alistair), 3 (Morrigan), 5 (Shale), 6 (Sten), 7 (Zevran), 9 (Eiliana)

runscript zz_addapproval х у — дає у очок поваги до головного героя персонажу х (тут у — будь-яке число, а х — цифра-ідентифікатор персонажа з коду вище)

runscript ai off — відключає штучний інтелект (всі стоять як укопані)

runscript selectparty — екран групи

runscript chargen — екран генератора персонажів

runscript killallhostiles — вбиває всіх ворогів в межах видимості

runscript healplayer — відновлює здоров'я головному герою і його однопартійці

runscript zz_dropparty — розформовує групу

runscript zz_talk_nearest — розмова з найближчим NPC

runscript zz_pre_strategy — телепортація всієї групи в Duncan's fire

runscript zz_pre_demo2 — телепортація в Ostagar

runscript addtalent х — навчає головного героя здатності х (замість х друкуйте число)