Корсари: Повернення легенди

Місцеві міста виглядають просто розкішно.

— як досить масштабна «романтична» гілка, так і жменька «випадкових» завдань. Є і «Летючий Голландець» — в таверні кожен другий п'яниця за кухликом міцного рому розповість про те, як він «псувала» штани при одному тільки вигляді корабля-примари. І неодмінно додасть «ти б зробив те ж саме». Азартні ігри, скандальні бійки, борделі, розумники на вулицях (задають піратський питання, якщо відповісти — дадуть що-небудь корисне) — лише небагато з того, що ми побачимо. Бойова система змінилася не те щоб вже дуже сильно: трійка основних ударів і кілька додаткових. Те ж саме можна сказати і про морські битви — доопрацювання, безумовно, є, але в основному несуттєві. Звична прокачування відсутня — у нас ростуть лише ті здібності, якими ми активно користуємося.

Технічно гра володіє одним незаперечним плюсом — в ній майже немає багів. Все зроблено акуратно, продумано і без поспіху. Графіка викликає лише байдужість — так, років зо два-три тому від такої картинки божеволіли. Сьогодні вже ні.

* * *

«Повернення легенди» — справжня знахідка для морських романтиків. Вона просякнута духом мейеровских Pirates! і тих самих перших і найбільш приголомшливих «Корсарів». Так що якщо любите, коли від системного блоку віє морем, — купуйте швидше!

Рейтинг: 4/5