Обдурювання в большом городе. Огляд Cities XXL

Farming Simulator , щоб оцінити їх нестримну тягу до економії.

Надувательство в большом городе. Обзор Cities XXL Надувательство в большом городе. Обзор Cities XXL
► Ось, ось навіщо весь сир-бор!

Чи повториться все як у давнину

Коль скоро ваша бібліотека Steam містить попередню частину (Platinum), за XXL з вас попросять лише половину вартості — близько 400 рублів. Що не дивно, адже розрізнити обидві гри можна тільки під мікроскопом.

Спори про новому движку не вщухають з моменту релізу: документальних підтверджень відшукати не вдалося, а заяви Focus Home довіри більше не викликають. Однак при ідентичною графіку продуктивність все-таки зросла, хоча гра не соромиться захлинатися при будівництві доріг, наприклад. Начебто і багатоядерні процесори тепер підтримуються, і Steam Workshop теж. Тонкий такий натяк: «Хочете нову гру — робіть її самі, невдячні!»

Надувательство в большом городе. Обзор Cities XXL

► Це що, кирилиця? Що тільки не розгледиш в цих митних структурах …

Всі інші зміни суцільно косметичні та кількісні. Завезли яскраві скайбокси, дозволили вибирати стилі житлової забудови, відсипав нових об'єктів будівництва, на кшталт здоровенних парків. Ах так, ще інтерфейс перефарбували: минулий виглядав халтурно, а новий весь з себе сучасний. По крайней мере, досить зручний. Зате очевидні речі — наприклад, трамвайні лінії — реалізації так і не дочекалися.

Що ще? Дурниця в пакетах по п'ять фунтів: докрученний інструментарій, вільна камера. І жоден проводок, жодна несуча стіна навіть не відчули на собі рук майстра. Кажуть, що краще — ворог хорошого, але не можна ж продавати те ж саме двічі, тричі і чотири рази.

* * *

Слідів зусиль самої Focus Home зрадницьки мало. Вони з кам'яним обличчям продають той же містобудівна симулятор, який робили ще Monte Cristo, і лише замазують подряпини на кузові і знімають дохлих мишей з радіатора. Такий сумної долі не побажаєш навіть лютому ворогу.

порадувало
засмутило
  • як і раніше солідна містобудівна стратегія;
  • незвичайні методи зонування;
  • великі карти.
  • гра — та ж сама, але за нові гроші.
Головні рейтинги
7/10

геймплей

7/10

Візуальний ряд

7/10

Інтерфейс і управління

5/10

Звук і музика

«Ачівкі» редакції
«Шість кадрів в секунду»

Побудувати місто-мільйонник і ні разу не вилетіти на робочий стіл.

Надувательство в большом городе. Обзор Cities XXL