Need for Speed: Carbon

Протягом останніх трьох років серіал Need for Speed проводиться з якоюсь отупляючій механістичністю. У квітні-травні — анонс чергової частини, потім показ на Е3, а восени, десь у жовтні-листопаді, гра вже з'являється на прилавках. Такому стану речей, здавалося б, можна тільки порадіти (щороку по-новому NFS!). Але, як показала практика, навіть EA не в змозі витримати заданий темп. Якщо Need for Speed Underground 2 (2004) показав у порівнянні з попередником помітний прогрес, а NFS: Most Wanted (2005) — деякий регрес в рамках статистичної похибки, то NFS: Carbon — найбільш невдала частина з часів NFS: Hot Pursuit 2 (2002 ).

NFS III: Hot Pursuit (1998)

* * *

NFS: Carbon, звичайно, не можна назвати провалом, але і переходити на нього з NFS: Most Wanted немає ніякого резону. Це суто прохідна гра, зроблена людьми, вже грунтовно змученими власним брендом.

Взагалі, EA давно слід було б піти по шляху Ubisoft і доручити розробку серії відразу двом різним студіям. Поки одна робила б, скажімо, Most Wanted, інша в цей час зайнялася б Carbon. Так і люди не будуть нудьгувати, і серія не буде застоюватися. Оптимальний варіант — розробка двох паралельних серій двома різними компаніями: одна студія могла б повернутися до класичного NFS (перші шість частин, включаючи NFS: Hot Pursuit 2), а інша продовжила б стрітрейсерскіх гілку (все, що було після NFS Underground). Ось тоді всі були б задоволені.

PS Пограти в онлайні можна і з піратською версією. Всі продукти Electronic Arts використовують єдиний аккаунт, так що якщо у вас є хоч одна ліцензійна гра цієї компанії (Battlefield 2142, наприклад), то ви можете використовувати той же самий пароль і логін для гри в NFS: Carbon.


Реіграбельностьтак

Класний сюжетнемає

Оригінальністьнемає

Легко освоїтитак

Виправданість очікувань: 50%

Геймплей: 7.0

Графіка: 6.0

Звук і музика: 7.0

Інтерфейс і управління: 8.0

Дочекалися? Найслабший Need for Speed ​​з часів Hot Pursuit 2. EA Black Box, очевидно, просто втомилася робити з року в рік одне й те саме.

Рейтинг «Манії»: 7,5