Spore: Galactic Adventures

Pac-Man? Чому б і ні!

Само собою, вбудованими квестами все не обмежиться — з аддоном, якщо пам'ятаєте, поставляється конструктор пригод. Як і всі внутрішньоігрові редактори, він простий у використанні і працює за принципом drag-and-drop: беремо довільну планету, змінюємо її зовнішній вигляд під свої потреби, додаємо персонажів, спецефекти, ігрові події, пишемо діалоги … Сценарій кожного пригоди створюється за тим же принципом: є два обов'язкових події (вступ і висновок), а між ними — довільний набір готових ситуацій і підцілей (захистити / знищити об'єкт, пройти з точки а в точку Б і т.д .; весь процес сильно нагадує The Movies). Якщо запастися терпінням, можна створити свою, хай і досить невигадливу, гру в грі. Особливо терплячі експериментатори зможуть інсценувати будь-які сюжети. Хочете подивитися, як виглядала б битва за планету Хот на движку Spore? Вперед, створіть свій Хот, з преферанс і блудницями! Ось тільки винищувачі X-Wing, гігантські AT-AT, імперських штурмовиків і повстанців доведеться попередньо створити в інших редакторах. Або хоча б завантажити з «Споропедіі».

* * *

Крім можливості створювати свої власні ігри, Galactic Adventures — це перший крок на шляху перетворення Spore зі сміливого арт-проекту в повноцінну гру. Завдяки появі повноцінних квестів ми нарешті можемо грати в Spore, а не тільки ліпити паскудних на вигляд інопланетян і медитувати на підморгує зірками галактику. Можливо, дуже скоро ми побачимо якісь «Одноклітинні пригоди» або «Війни племен», в яких знайдуться нові способи застосування одного великого редактора під назвою Spore.


Реіграбельность — так

Класний сюжет — немає

Оригінальність — так

Легко освоїти — так

Виправданість очікувань: 90%

Геймплей: 8

Графіка: 7

Звук і музика: 7

Інтерфейс і управління: 8

Дочекалися? Гравці лаяли Spore за те, що на стадії освоєння космосу в грі було нічим зайнятися. У відповідь на це розробники випустили Galactic Adventures з вбудованим редактором квестів і тепер пропонують придумати собі розвагу самостійно.

Рейтинг «Манії»: 8.0

«Дуже добре»