Test Drive Unlimited 2

Ібіца, незважаючи на будинку-коробки, однакові дерева і найпростіші моделі машин трафіку, вийшла набагато цікавіше Оаху з першої частини (який в грі теж є).

Але на перевірку спільний відпочинок на Ібіці обертається лагами і жахливими, застрявали в стінах персонажами, які намагаються розминутися в дверях автосалону (при вході в приміщення включається вкрай незграбний вигляд від першої особи).

Але це ще не все: в грі є сюжет, до якого у нас, за великим рахунком, лише одна претензія — ролики з жахливими манекенами і озвученням чомусь не можна розтринькати. І це при тому, що кожна секунда перегляду аматорської творчості французів, присвяченого зображенню життя автомобілізованої золотої молоді, тремтячими тілами в такт музиці і ганяє по зустрічній смузі, трагічно збільшує шанси гри на те, щоб бути негайно викинутої в кватирку.

* * *

Все це можна було б прийняти і перетерпіти (ігор, тим більше гоночним, не звикати до нерозумних сценаріями і аматорської грі акторів). Але в Test Drive Unlimited 2 немає головного — хорошою гонки з цікавою фізикою і ненудними трасами. Не дуже зрозуміло, в яку аудиторію мітять Eden Games: милуватися машинами і фотографувати їх можна в Gran Turismo 5, грати з друзями в Need for Speed: Hot Pursuit і прийдешньої Shift 2 Unleashed, а користувачі онлайнових варіацій гри в дочки-матері навряд чи готові платити $ 50 за якусь там гонку — адже в «Пара Па: Місто танців» можна грати безкоштовно. Залишається тільки віддати TDU 2 на переплавку.


Оцінка: 5,5