Th3 Plan: Ідеальне пограбування

Th 3 Plan — це малобюджетна європейська варіація на тему всіх відомих науці стелс-екшенів (привіт, Сем Фішер! Привіт, Снейк!). Найбільше продукція Monte Cristo і Eko Software нагадує інший план — «План 9 з відкритого космосу». Визнаний, як відомо, гіршим кінофільмом сучасності.

Eko Software склали якусь громіздку історію з викраденим Рембрандтом і діамантами, але її просто не видно за смутними картонними декораціями і трикопієчну моделями. Мало того, тут навіть присутня геймдізайнерская, так би мовити, інновація. Екран регулярно ділиться на три частини, в кожній з яких розташований один з підконтрольних вам персонажів. Відповідно, ви можете координувати їх дії, відкриваючи один одному двері або відволікаючи охоронців. Від порівняння з вищезазначеним кінофільмом подібні нововведення, втім, не рятують.

ПЕРЕКЛАД:

Локалізація «Ідеального пограбування» зайняла у «Акелла», мабуть, пару днів роботи. Справа в тому, що голос тут присутній тільки в cut-сценах, які чомусь вирішили не дублювати, обмежившись субтитрами. Інші персонажі говорять як в німому кіно — рот начебто відкривається, а замість звуку — скуповуючи рядок тексту над головою. Якість літературного перекладу повністю відповідає якості продукту.

оцінка 6,5

Локалізація: 1/3