Ударна сила

Голубок вже відлітався. шкода,
що ви не бачите, як кумедно
він крутиться в повітрі. заходячи
на "посадку".

де танків і бронетранспортерів в два рази більше, ніж "Вихорів" під нашими крилами.
Тому з жалем слід зазначити, що всі вищезгадані моменти геть вбивають гру. Ні, в "Ударною силою", звичайно, можна отримати задоволення від спритних врожай над ворожими позиціями в аркадном режимі. Можна, переключившись в реалістичний режим, битих десять хвилин намагатися посадити вертоліт і, рятуючи себе і машину від катастрофи, витягати свій тарантас в сторону неба. Так, все це можна. Не можна лише одного — захопитися всім цим по-справжньому і надовго.

* * *
Але ж як добре все могло вийти! Всього і треба щось було — не намагатися всидіти одразу на двох стільцях, винаходячи небаченого звіра виду "екшен-симулятор", а обрати якусь одну напрямок. Адже зроби розробники місії поаркаднее, і з гри б вийшов екшен не гірше Comanche. Внеси в гру побільше реалізму — вийшов би цілком стерпний симулятор. Але — не вистачило всього потроху: в аркаді — полчищ ворогів, в симуляторі — проробленої авіоніки і цікавою кампанії. А адже ще, здавалося б, пара кроків — і "Ударна сила" цілком могла б сміливо вставати в один ряд з такими заслуженими симуляторами, як, наприклад, Team Alligator.
Але все це мрії. Ну а поки ж ми маємо справу з тим, що є. Своє місце в душах фанатів "вертолітних ігор" творіння G5 Software, звичайно, займе. Хоча б тому, що ігор на цю тему останнім часом виходить жахливо мало, і кожна з них — на вагу золота.Геймплей: 6.0
Графіка: 7.0
Звук і музика: 8.0
Інтерфейс і управління: 7.0
Новизна: 8.0
Рейтинг "Манії": 7.0
Дочекалися? Гра, у якій була можливість відродити жанр вертолітних симов. На жаль, замість цього вона захворіла моторошним роздвоєнням особистості і вдарилася в нескінченні метання між екшеном і симулятором.
Виправданість очікувань: 60%